Мешканці Бородянської громади можуть отримати безкоштовну правову консультацію

Мешканці Бородянської громади можуть отримати безкоштовну правову консультацію

У ЦНАПі Бородянської селищної ради надаватимуть безоплатну правову допомогу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис в.о. голови Бородянської селищної ради Ірини Захарченко.

Консультації надаватимуться у центрі надання адміністративних послуг Бородянської селищної ради (2 поверх), смт Бородянка, Київська область. Кожного вівторка та п’ятниці з 9:30 до 16:30 без перерви.

Види правових послуг:

  • Надання правової інформації;
  • Консультації та роз’яснення з правових питань;
  • Складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • Допомога в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги;
  • Застосування адміністративного захисту місцевою виконавчою владою, комунальними організаціями/підприємствами та державними установами сектору юстиції.

Правова допомога надається всім громадянам України, незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, суб’єктам господарювання всіх форм власності, у т.ч. фізичним особам-підприємцям.

Правові консультації надаватимуться у рамках проєкту "Організація та забезпечення діяльності громадських центрів справедливості на територіях Ірпінської та Бучанської громад Київської області" здійснюється завдяки підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми "Справедливість для всіх".

Контактні дані: (067) 878 37 67

Рецепція: (096) 275 78 45

Нагадаймо, що у ЦНАПі Ірпеня можна отримати безоплатні консультації нотаріуса.


Wiki