У Орську люди панікують і рятуються хто як може: за добу третій прорив греблі

У Орську люди панікують і рятуються хто як може: за добу третій прорив греблі

У Орську люди панікують і рятуються хто як може: за добу третій прорив греблі

Оренбурзьку область Росії продовжує накривати катастрофічний розлив річки після прориву дамб у кількох місцях.

Внаслідок третього прориву греблі в російському місті Орськ рівень глибини річки Урал в Оренбурзькій області досяг 11 метрів. Вода майже повністю затопила селища Нікель та Будівельник, підтоплено вже близько 4,4 тисяч будинків. Соціальні мережі переповнені відеозаписами, у яких відбито стрімке поширення води.

Житлові квартали йдуть під воду, а люди рятуються втечею. Частина автомобілів повністю поринула під воду на стоянках.

На відео також зображено стан греблі: через нову пробоїну вода стрімко розливається, нагадуючи Каховську ГЕС після підриву, здійсненого російськими військовими.

Після чергового прориву греблі в Орську вода досягла міського автовокзалу та дворів. Рух кількома вулицями перекритий, у деяких будинках відключено світло і газ. Попереджається, що зона підтоплення в місті ще може розширитися. В Орську в паніці розкидають продукти в магазинах, полиці стоять порожні.

У кількох селищах поліція проводить евакуацію, змушуючи людей залишати будинки. За словами губернатора регіону, такого паводку тут ще не було ніколи в історії. Екологи висловлюють думку, що це пов’язано з наслідками вирубування лісів у Сибіру китайцями. Оцінка збитків поки не проводиться, але тисячі людей втратили житло, майно та всі накопичення.

різне uqidrxitqiqzzant

різнеWiki