ООН «засудила» атаку на об’єкти в Татарстані: це маніпуляція? — випуск за 4 квітня

ООН «засудила» атаку на об’єкти в Татарстані: це маніпуляція? — випуск за 4 квітня

2 квітня Україна завдала удару по заводу з виробництва "Шахедів", якими обстрілюють українців — завод розташований у Республіці Татарстан, Росія. Наступного дня у медіа зʼявилися повідомлення буцімто ООН засуджує ці удари. Ми проаналізували заяви посадовців ООН і з’ ясували : зрада скасовується, російська пропаганда їх навмисно використала. Як саме — розповім сьогодні у випуску.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить з перших днів великої війни. Завдяки Українському радіо передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog’a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

Долучитись


Wiki