Зброя дальністю до 1000 км: чим Україна дістала до Татарстану?

  • У Росії вранці дрони атакували підприємства в Єлабузі та Нижньокамську в Татарстані, повідомила місцева влада. Українські медіа з посиланням на джерела у ГУР пишуть, що це спецоперація українських розвідників: безпілотники атакували завод у Єлабузі, на якому збирають іранські «шахеди», маркуючи їх під «Герань-2». Крім того, ударні дрони атакували нафтопереробний завод в Нижньокамську. Це – спільна операція СБУ та ГУР, повідомило Радіо Свобода джерело, знайоме з ситуацією. Чим Україна дістала до Татарстану? Що це за безпілотник? Куди далі полетять дрони дальністю 1000 км?
  • Підтверджень просування російських військ до Часового Яру немає, пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни. За їхніми даними, російські сили перебувають на відстані 1,5 кілометра від міста. Як просуваються війська РФ на Донеччині? Як ЗСУ відбивають атаки російських військових під Авдіївкою?
  • САП і НАБУ повідомили про викриття групи, яка заволоділа коштами «Укрзалізниці» на закупівлі трансформаторів за завищеними цінами. Йдеться про суму майже 95 мільйонів гривень. На чолі групи, за даними слідчих, був ексрадник Офісу президента. Його імені САП і НАБУ не назвали. Втім, медіа пишуть, йдеться про Артема Шила – він же екскерівник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ. Що про нього відомо? Чому розслідувачі зацікавилися ним раніше?

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на @Радіо Свобода:

ФорумWiki