Перетнути кордон за 9 тисяч доларів: ДБР оголосило про підозру прикордонниці

Жінку затримали після отримання хабаря

Державне бюро розслідувань затримало на Львівщині прикордонницю, яка, за даними слідства, обіцяла чоловіку призовного віку переправити його за кордон за 9 тисяч доларів. Жінку затримали після отримання хабаря, повідомляє пресслужба ДБР.

Правоохоронці вважають, що до службовиці звернувся чоловік призовного віку, який мешкає та працює на території Польщі, але повернувся до України навідати родичів. Він хотів дізнатися, як законно можна потрапити назад до Польщі. Втім, підозрювана повідомила, що зробити це в межах закону неможливо.

«Вона запропонувала чоловікові підшукати ще 3-4 особи, які б хотіли разом з ним потрапити до Європи. Прикордонниця запевнила, що доправить «групу» автомобілем до кордону з Молдовою або з Польщею, і посприяє в самому перетині кордону», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що жінці оголошено про підозру у незаконному переправленні особи через державний кордон України. Їй загрожує до 9 років в’язниці з конфіскацією майна. За клопотанням ДБР суд обрав підозрюваній запобіжний захід – заставу у 60,5 тисяч гривень та відсторонив від виконання обов’язків.

Після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого в Україні було запроваджено воєнний стан і оголошено загальну мобілізацію. Більшості чоловіків віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати за кордон.

ФорумWiki