Росіяни повірили у брехню Путіна про причетність України до теракту у "Крокусі" – опитування OpenMinds

Читать на русском

Росіяни повірили у брехню Путіна про причетність України до теракту у

Росіяни повірили у брехню Путіна про причетність України до теракту у "Крокусі" – опитування OpenMinds

Керівництво країни-терористки Росії використало теракт у концертній залі Crocus City Hall у Красногорську на околиці Москви в якості пропагандистського інструменту у війні проти України. Кремль вигадав абсурдний зв’язок терористів з українською владою і втюхав цю брехню росіянам.

До того ж громадяни РФ охоче повірили у брехню свого диктатора Володимира Путіна про причетність України до теракту. Про це свідчать дані опитування OpenMinds, повідомляє Financial Times.

Згідно із результатами опитування, понад 50% росіян звинуватили українське керівництво у нібито причетності до теракту у концертній залі Crocus City Hall. При цьому лише 27% громадян РФ вважають, що масове вбивство влаштували бойовики ІДІЛ.

Більше того, 6% росіян звинуватили в теракті "колективний Захід", а саме США, Велику Британію та НАТО. Такі результати не викликали подиву у соціологів, адже понад 75% респондентів зізналися, що вважають Путіна найнадійнішим чи цілком надійним джерелом інформації про теракт.

За словами соціолога та директора незалежного російського виборчого центру "Левада" Дениса Волкова, якщо кремлівська пропаганда та влада звинуватять Україну в причетності до теракту, люди повірять цьому, тому що контроль над інформаційним простором у РФ практично абсолютний.

Росіяни повірили у брехню Путіна про причетність України до теракту у  heiukiqquiktantWiki