МЗС Росії оголосило співробітника посольства Молдови персоною нон-ґрата

Російське зовнішньополітичне відомство також викликало посла Молдови Ліліана Дарія, йому висловили протест (на фото: посольство Молдови в Росії)

Міністерство закордонних справ Росії у зв’язку з висилкою російського дипломата з Кишинева оголосило персоною нон-ґрата співробітника молдавського посольства в Москві.

Російське зовнішньополітичне відомство також викликало посла Молдови Ліліана Дарія, йому висловили протест.

Раніше, 19 березня, молдовська сторона вислала дипломата РФ, а також відмовилася допустити делегацію Росії на сесію Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, яка має відбутися в Кишиневі в травні.

Як цитує російське МЗС, молдовському дипломату заявили, що Кишинів «навмисно зловживає статусом країни, що приймає захід, та відверто політизує діяльність організації ООН».

«Подібне самоуправство молдавської влади грубо порушує взяте ними зобов’язання забезпечити рівну участь усіх держав-членів у цьому заході», – стверджують у міністерстві.

МЗС Молдови наразі не реагувало на цю заяву.

19 березня Міністерство закордонних справ Молдови повідомило, що оголосило російського дипломата персоною нон ґрата. Причиною цього є організація російських виборів на території сепаратистського регіону Молдови Придністровʼя всупереч позиції молдовської влади.

ФорумWiki