Z-пропагандист Гаспарян розкрив, уві що війна обходиться Росії

Z-пропагандист Гаспарян  розкрив, уві що війна обходиться Росії

Z-пропагандист Гаспарян розкрив, уві що війна обходиться Росії

Росія витрачає колосальні кошти на війну та вбивства українців замість того, щоб робити життя власних громадян комфортним.

Пропагандист РФ Армен Гаспарян заявив відкритим текстом, що запуск однієї ракети можна порівняти за ціною з будівництвом школи. Цим фактом він надзвичайно пишається. Відверту заяву Гаспарян зробив в ефірі пропагандистського ток-шоу "Соловйов LIVE".

«У нас високоточна зброя коштує дуже дорого, я на це хочу звернути увагу української аудиторії. Одна високоточна ракета стоїть, щоб у цифрах вас не завантажувати, приблизно як одна школа. Ось побудувати одну середню школу з нуля, з котловану до туй, які її оточуватимуть, з басейном. Це коштує стільки ж, скільки запустити одну високоточну ракету. Це, щоб ми розуміли вартість цих запусків», — зазначив пропагандист.

Варто уточнити, що останні два роки російська армія регулярно завдає масованих ракетних атак по містах та селам України, у тому числі із застосуванням дальньої стратегічної авіації.

Кількість ракет під час таких атак відрізняється і кілька разів перевищувала навіть 100 одиниць. На ці атаки РФ витрачає колосальні кошти, які могли вдатися до поліпшення життя Росії.

Наприклад, їх міг Кремль використати не лише на школи, а й для будівництва надійної греблі в Оренбурзькій області, яка нині йде під воду через найпотужнішу повінь.Wiki