Reuters: Трамп назвав мігрантів "тваринами", маніпулюючи гострою проблемою у країні

Читать на русском

Reuters: Трамп назвав мігрантів

Reuters: Трамп назвав мігрантів "тваринами", маніпулюючи гострою проблемою у країні

На думку журналістів, кандидат у президенти часто бездоказово стверджує, що мігранти спричинили сплеск насильницьких злочинів у країні.

У вівторок, 2 квітня, кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп знову використав у своїй передвиборчій кампанії принизливу риторику, цього разу щодо мігрантів-нелегалів.

Про це пише Reuters.

Виступаючи в Мічигані з промовою під назвою "Кривава лазня Байдена на кордоні" в оточенні працівників правоохоронних органів, він докладно описав кілька кримінальних справ за участю підозрюваних, які перебувають нелегально в Америці, і зловісним тоном вимовив, що насильство і хаос поглинуть США, якщо саме він не виграє на виборах 5 листопада.

Пізніше, будучи в рамках передвиборчої кампанії у штаті Вісконсин, він знову повторив свій наратив про "останню битву" Америки, назвавши так президентські вибори 2024 року.

Згадуючи деякі випадки вбивств американців, імовірно, іммігрантами, він вводить в оману свій електорат, розповідаючи про нібито зустрічі з сім’ями жертв, про те, що на противагу демократам, за його словами, вважає цих людей "тваринами", "недолюдьми".

На думку експертів Reuters, Трамп часто бездоказово стверджує, що мігранти спричинили сплеск насильницьких злочинів у містах США. У Мічигані 2 квітня він повторив необґрунтовану заяву про те, що латиноамериканські країни навмисно відправляють своїх злочинців до Сполучених Штатів.

Водночас, за даними агентства, які спираються на офіційну статистику, люди, які живуть у США нелегально, не скоюють насильницьких злочинів із більшою частотою, ніж корінні громадяни.

Водночас демократ Джо Байден, суперник Трампа на листопадових президентських виборах, звинувачує колишнього президента США в тому, що він заохочує республіканців у Конгресі не ухвалювати у 2024 році закон, який посилив би безпеку на південному кордоні та запровадив би заходи, спрямовані на скорочення нелегальної імміграції.

"Дональд Трамп використовує граничну риторику, яка пропагує розкол, ненависть і насильство в нашій країні", — заявив журналістам 2 квітня Майкл Тайлер, директор зі зв’язків із громадськістю передвиборчого штабу Байдена.

В опитуванні Reuters/Ipsos, оприлюдненому наприкінці лютого, близько 38% республіканців назвали імміграцію головною проблемою країни, як і кожен п’ятий незалежний кандидат.Wiki