Іноземні ЗМІ спрогнозували дату закінчення війни в Україні

Війна в Україні навряд триватиме ще кілька років

Цього року війна в Україні загрожує перейти в оборонну позицію – також через безвідповідальні провали канцлера Шольца та інших західних політиків. З’являється все більше ознак того, що конфлікт може бути припинений на певний час. Аналіз можливих сценаріїв оприлюднило бельгійське видання Welt.

У виданні зазначають, що війна в Україні навряд триватиме ще кілька років. Їй загрожує замороження вже у 2024 році. Аналітики запевняють, що у випадку, якщо цього все ж не станеться, ані Україна, ані росія не матимуть переваг на полі бою.

"Тепер постає питання: чи буде цей конфлікт тривати роками? Швидше за все, ні. Навпаки, є багато підстав вважати, що його буде заморожено вже цього року", — йдеться в матеріалі.

При цьому видання пише, що шанси України на повернення втрачених територій цього року незначні. Найімовірніше, Києву доведеться зосередитися на утриманні поточної лінії фронту. Однак наразі не можна зробити певних висновків, і найімовірніше, протягом цього року Україні доведеться зіткнутися з новими атаками з боку росії, що може призвести до значних територіальних втрат.

Крім того, експерти спрогнозували ще й настання певної "критичної точки" у війні, і станеться вона, на їхню думку, теж цьогоріч – до вересня. Цьому можна було б запобігти, якби Захід надав набагато більше військової допомоги Києву.

Нагадаймо, 25 березня ракетна атака на Київ виявила цікавий факт. Згідно з аналізом аналітиків телеграм-каналу Монітор, які ведуть спостереження за ворожою авіацією, одна з ракет, запущених із Криму, мала нетипову траєкторію та влучила в район Києва.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!


Wiki