Ми робимо все можливе, щоб не допустити війни РФ та НАТО, – Шольц

Читать на русском

Ми робимо все можливе, щоб не допустити війни РФ та НАТО, – Шольц

Ми робимо все можливе , щоб не допустити війни РФ та НАТО, – Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що робить все можливе, щоб не допустити війни Росії та НАТО. Саме цим продиктовано рішення не постачати Україні далекобійні крилаті ракети Taurus.

Шольц сказав про це в інтерв’ю Märkische Allgemeine Zeitung.

«Як голова уряду, я маю взяти на себе відповідальність у питаннях війни та миру, а також безпеки в Європі – і це також стосується питання Taurus. Крім рішучої підтримки України, для мене залишається важливим одне: ми зробимо все можливе, щоб не допустити ескалації війни, тобто війни між Росією та НАТО. Ми також не відправлятимемо в Україну своїх солдатів. І при кожному постачанні зброї ми ретельно розглядаємо, що це означає у цьому контексті. Ось чому я вирішив, як вирішив. При цьому Німеччина підтримує Україну зброєю та боєприпасами більше, ніж будь-яка інша країна Європи», – сказав канцлер і підкреслив, що Німеччина й надалі надаватиме військову підтримку «стільки, скільки потрібно».

Шольц також повідомив, що зараз низка країн, включно з Україною, на рівні радників обговорюють, що могло б призвести до мирного процесу. Він зазначив, що мир в Україні можливий у будь-який час – Путіну просто потрібно припинити свою варварську кампанію та вивести війська.Wiki