У Міноборони анонсували смарт-мобілізацію в "два кліки"

У Міноборони анонсували смарт-мобілізацію в

У Міноборони анонсували смарт-мобілізацію в "два кліки"

Міністерство оборони України оголосило про запровадження смарт-мобілізації в країні. Така ініціатива дасть можливість подати заявку на мобілізацію за допомогою двох кліків.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко в інтерв’ю для АрміяInform. "Наступний етап – це можливість у два кліки подати заявку на мобілізацію: "Я хочу стати оператором дронів", "Я хочу стати артилеристом" тощо", – сказала вона.

За словами заступниці голови Міноборони, важливим є саме рекрутинговий підхід, коли людина розуміє свій шлях у війську і може контролювати його через власний вибір, питання щодо електронних повісток і їхнього існування втрачає актуальність.

"Я вважаю, що людина повинна мати можливість мобілізуватися або підписати контракт саме до того командира, якому він чи вона довіряє. Це цільовий рекрутинг. Цивільна аналогія: коли після випуску з вишу за найкращих студентів борються працедавці", – додала вона.

Черногоренко зауважила, що Збройні сили України зараз є найбільшим роботодавцем у країні, і вони можуть конкурувати за найкращих фахівців із цивільного життя, що зробить їх ефективнішими та технологічнішими.

"До речі, армія зараз неабияк наситилися цивільною експертизою, цивільними звичками, культурою цивільною. В армії служать люди з великих компаній. Так, у мене в команді працює військовослужбовець, який повернувся з Каліфорнії, де будував стартапи. Він просто сів у літак, повернувся до України і мобілізувався у 47-у бригаду. І все. Тут більше нічого не можна сказати. Це приклад, як цивільні люди збагачують армію. І це збагачення треба "ловити", – резюмувала вона.Wiki