На росТБ розмріялися про захоплення або знищення Харкова

На росТБ розмріялися про захоплення або знищення Харкова

На росТБ розмріялися про захоплення або знищення Харкова

У країні-агресорі Росії знайшли цинічне пояснення постійним обстрілам Харкова. Вони сподіваються знищити місто, щоб "зламати волю" українського народу.

Наміри Кремля озвучили пропагандисти. В ефірі росТБ вони влаштували так звані "дебати" щодо російських ударів по Харківщині ракетами, дронами-камікадзе та керованими авіабомбами.

Так, на державному телебаченні РФ перекошений від злості та брехні "експерт" закликав зруйнувати мільйонне місто просто задля акції залякування українців.

Увага! На відео російська пропаганда.

"Я прихильник того, щоб чинити тиск на Харків. Місто має дуже велике моральне значення для України. Взяття чи зруйнування Харкова вплине на українське суспільство", – висловився один із Z-пропагандистів.

 rxidteiqeqihhant

Варто уваги, що росіянин та його "колеги" у студії вже не грали у "визволителів" і "захисників російськомовного населення" в Україні. Вони відкрито озвучували заклики до геноциду та терору стосовно тих українських міст, які роками називали "історично своїми".

Харків воєнні злочинці бажають "винищувати" з особливою, незрозумілою жорстокістю.

"А я вважаю, що волю цього народу треба ламати об коліно. Іншого виходу немає", – показав суть росіян "експерт" із держави-терориста.Wiki