У столиці ліквідували підпільну мережу модульних АЗС

У столиці ліквідували підпільну мережу модульних АЗС

У столиці ліквідували підпільну мережу модульних АЗС

За даними досудового слідства, нелегальні АЗС працювали не лише у самому Києві, а й у Київській області. У цій підпільній мережі було 8 модульних АЗС. Вони працювали без касових апаратів та продавали пальне без сертифікатів якості. Мало того, вони взагалі не мали дозвільних документів займатися такою діяльністю.

Слідчі Бюро економічної безпеки за цими фактами відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Максимальне покарання за цією статтею – штраф. Щоправда, штраф не дуже великий. Якщо бути точнішим, то від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів. Можливо, пізніше слідчі перекваліфікують цей злочин, коли стануть відомі всі подробиці.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили близько 15 000 літрів фальсифікованого бензину та дизельного пального. Крім того, було вилучено модульні АЗС. За попередніми даними, загальна вартість вилученого майна становить близько 9 млн гривень.

Досудове слідство триває. Встановлюються всі особи, які могли бути причетні до нього. Вилучене пальне направили на експертизу.

У Києві ліквідували підпільну мережу модульних АЗС qhtixhiqtdiqtdantWiki