Міненерго: Росія атакувала об’єкти енергетики у чотирьох областях України

Високовольтна лінія, яка постраждала від ракетного удару Росії на Харківщині, Україна, 22 березня 2024 року, фото ілюстративне

В ніч на 29 березня військові РФ атакували дронами та ракетами енергетичні об’єкти у Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Івано-Франківській областях, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«На Дніпропетровщині обстріляні об’єкти теплової генерації. Також ворог завдав удару по енергетичному об’єкту в Івано-Франківській області – є пошкодження обладнання», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок ударів по об’єктах генерації у Дніпропетровcькій, Черкаській та Кіровоградській областях є пошкодження обладнання, повідомляє міністерство.

В компанії «Укренерго» вранці інформували, що на Дніпропетровщині застосовані аварійні відключення, на Харківщині діють графіки погодинних відключень.

У ніч проти 29 березня, під час масованої комбінованої атаки сили РФ вкотре вдарили по енергетичних об’єктах. За даними Повітряних сил ЗСУ, українська протиповітряна оборона знищила 84 російські повітряні цілі з 99.

Раніше, 22 березня, російські війська завдали чергового удару по Україні. Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

ФорумWiki